Projekty
Aktivity projektu „Za poznaním prírody“ ukončené PDF Tlačiť E-mail

02 za poznanim prirodyMesto Brezová pod Bradlom nadviazalo spoluprácu na doterajšie cezhraničné partnerstvo s obcou Nová Lhota (r. 2009 - vybudovanie športového areálu na Dolných lúkach, r. 2013 - vybudovanie Náučného chodníka Bradlo) a zapojilo sa do projektu „Za poznaním prírody". Projekt bol financovaný z Operačného programu cezhraničná spolupráca SR - ČR a okrem Novej Lhoty (ČR) a Brezovej pod Bradlom bola do neho zapojená i obec Kočovce (SR) a občianske združenie Aktivní Horňácko (ČR).

Čítať celý článok...
 
Společné tóny tance Pohořelice - Brezová pod Bradlom PDF Tlačiť E-mail

Město Pohořelice ve spolupráci se Základní uměleckou školou Pohořelice, partnerským městem Brezová pod Bradlom a Základní uměleckou školou Brezová pod Bradlom ukončilo realizaci projektu SPOLEČNÉ TÓNY TANCE POHOŘELICE – BREZOVÁ POD BRADLOM.
Projekt byl zahájen 30. 11. 2012 a ukončen dne 29. 11. 2013. V rámci jeho realizace se uskutečnily čtyři víkendové pobyty, střídavě v Pohořelicích a v Brezové pod Bradlom. Projektu se zúčastnilo 40 dětí z Pohořelic a 40 dětí z Brezové pod Bradlom.

Viac informácií o projekte:  http://www.pohorelice.cz/spolecne-tony-tance-pohorelice-brezova-pod-bradlom

 
Spoločné tóny hudby a tanca PDF Tlačiť E-mail

Posledné, štvrté stretnutie žiakov ZUŠ Brezová a ZUŠ Pohořelice v tanečnom projekte SPOLEČNÉ TÓNY TANCE, sa konalo 18. a 19. októbra 2013 v Českej republike. Nezabudnuteľné spomienky na zaujímavý a bohatý spoločný program prekazila nemilá udalosť zapríčinená nepredpokladanou nezodpovednosťou jednej zo žiačok DFS. Napriek tomu dúfame, že ostatné deti si aktivitu užili tak ako bolo zámerom projektu.

Čítať celý článok...
 
Náučný chodník Bradlo OTVORENÝ PDF Tlačiť E-mail

chodnikV Novinkách spod Bradla č. 7/ 2013 sme Vás informovali o schválení projektu Náučný chodník Bradlo, o jeho zámeroch a plánovaných aktivitách. Dlhodobá myšlienka vybudovania náučného chodníka sa začala postupne premieňať na skutočnosť už na jeseň 2012:
September 2012
V súlade s Operačným programom cezhraničnej spolupráce SR - ČR 2007 - 2013 partneri projektu Region Bílé Karpaty a Trenčiansky samosprávny kraj vyhlásili 9. výzvu v oblasti podpory - 1.6 Fond mikroprojektov na predkladanie žiadostí o finančný príspevok. Cieľom výzvy bolo podporiť aktivity na rozvoj drobnej cezhraničnej infraštruktúry cestovného ruchu.

Čítať celý článok...
 
PROJEKT „Náučný chodník Bradlo“ PDF Tlačiť E-mail

V súlade s Operačným programom cezhraničnej spolupráce SR - ČR 2007 - 2013 vyhlásili v septembri 2012 partneri projektu Region Bílé Karpaty a Trenčiansky samosprávny kraj 9. výzvu v oblasti podpory - 1.6 Fond mikroprojektov na predkladanie žiadostí o finančný príspevok. Cieľom výzvy bolo podporiť aktivity na rozvoj drobnej cezhraničnej infraštruktúry cestovného ruchu.

Keďže nám Bradlo a Mohyla gen. M. R. Štefánika nie sú ľahostajné, rozhodli sme sa, že vynaložíme všetko preto, aby sme ich spravili ešte príťažlivejšími, čo v konečnej miere zvýši návštevnosť a spokojnosť turistov.

Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 1 z 4
 
Facebook Image
logo_digitalnemesto

Počasie

Weather data OK
Brezová pod Bradlom
15 °C