Úradné hodiny

Pondelok 7.30 - 16.30
Utorok 7.30 - 15.30
Streda 7.30 - 16.30
Štvrtok 7.30 - 15.30
Piatok 7.30 - 13.30

Vyhľadávanie

Anketa

Záujem obyvateľov mesta o výstavbu domov – prípadne bytov v lokalite Horný rad
 

Newsletter

Chcete dostávať aktuality na Váš email?

RSS správy

feed-image RSS 2.0
Mesto Brezová pod Bradlom
Pozvánka na zasadnutie MsZ 25.8.2014 PDF Tlačiť E-mail

Primátorka mesta Mgr. Eva Ušiaková v zmysle § 12 zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov zvoláva zasadnutie Mestského zastupiteľstva Brezová pod Bradlom 25. augusta 2014 (pondelok) o 15. 00 hod. vo veľkej zasadačke MsÚ v Brezovej pod Bradlom, na ktoré vás týmto pozýva.

Čítať celý článok...
 
TURNAJ V PLÁŽOVOM VOLEJBALE PDF Tlačiť E-mail

Mesto Brezová pod Bradlom v spolupráci so spoločnosťou ADED, spol. s r.o., Hoštáky 765/19, 906 13 Brezová pod Bradlom vás pozývajú na TURNAJ V PLÁŽOVOM VOLEJBALE, ktorý sa bude konať dňa 29.8.2014 v priestoroch Kúpaliska Brezová.

SPRIEVODNÉ AKCIE:  aquazorbing – celý deň cvičenie vo vode,  večerné kúpanie, maľovanie na tvár, skákací hrad,  diskotéka.
PRAVIDLÁ TURNAJA:
- súťažia 3-členné družstvá,
- hrá sa na jeden víťazný set,
- prihlášky účastníkov zasielajte najneskôr do 24.8.2014 na FB (Aded Adriana Šarudiová) alebo e-mail ( Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. )
- štartovné je 20,- EUR / družstvo, v cene štartovného je občerstvenie (cigánska, 2 x nápoj - pivo/kofola)
- čas začiatku turnaja a rozpis zápasov oznámime po uzatvorení prihlášok.

 
Usmiala sa na vás Šťastena? PDF Tlačiť E-mail

Na XXIII. brezovskom jarmeku ste mali možnosť zakúpiť si jarmečné mýto.  Ste zvedaví či sa na vás usmiala Šťastena? Jarmečné mýto - výsledky. Výhru si môžete prevziať na MsÚ, oddelení sociálnom a školstva do konca septembra 2014. Výhercom blahoželáme. Sponzori XXIII. brezovského jarmeku

 
SNP náš rodný kraj PDF Tlačiť E-mail

snpMestská knižnica Brezová pod Bradlom pod záštitou primátorky mesta vyhlasuje literárnu súťaž pri príležitosti 70. výročia Slovenského národného povstania.

 

 
Pilotný projekt zasielania hlásení mestského rozhlasu prostredníctvom SMS PDF Tlačiť E-mail

Vážení občania, mesto spustilo pilotný projekt zasielania hlásení mestského rozhlasu prostredníctvom SMS do mobilných telefónov.
Každý občan mesta, ktorý chce tieto informácie dostávať do svojho mobilného telefónu, musí vyplniť formulár, ktorý je zverejnený na webovej stránke mesta a zaslať ho mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo sa osobne dostaviť na mestský úrad.
Túto službu mesto poskytuje svojim obyvateľom BEZPLATNE. Na prípadné otázky Vám radi zodpovieme osobne na sekretariáte MsÚ, alebo na t. č. 034/694 22 11.

súhlas na zasielanie sms

 

     Za vyskytnutú technickú závadu u mobilného operátora sa  ospravedlňujeme, závada sa intenzívne rieši. 

Za pochopenie ďakujeme.

 

 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2
 
Facebook Image
logo_digitalnemesto

Počasie

Weather data OK
Brezová pod Bradlom
15 °C