Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Aktuálne počasie

dnes, streda 26. 4. 2017
19 °C 9 °C
štvrtok 27. 4. 8/4 °C
piatok 28. 4. 7/4 °C
sobota 29. 4. 7/5 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 8
DNES: 614
TÝŽDEŇ: 2001
CELKOM: 300071

Interaktívna mapa

interaktívna mapa

ZMO

Logo ZMO

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Vyčistime si naše mestečko

Typ: ostatné | náš tip
FotoMesto Brezová pod Bradlom oznamuje občanom, že brigáda ku Dňu Zeme sa uskutoční zajtra 25.04.2017. Plánovaný termín 29.04.2017 (sobota) sa z dôvodu predpovede nepriaznivého počasia ruší. Keďže sa blížia májové oslavy na Bradle, zamestnanci MsÚ pôjdu vyčistiť Mohylu M. R. Štefánika a jej okolie, preto bude MsÚ zajtra 25.4.2017 zatvorený.
Týmto Vás všetkých pozývame zúčastniť sa zajtrajšej brigády na Bradle.
Stretneme sa o 8.00 hod. pred Mestským úradom.
Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vašu účasť.

Mesto Brezová pod Bradlom opäť organizuje pri príležitosti Dňa Zeme brigádu pod názvom „Vyčistime si naše mestečko“. Po zime zostala príroda v našom okolí plná odpadkov, ktoré patria na miesto na to určené a príroda to nie je. Preto sa Mesto Brezová pod Bradlom rozhodlo, že si tento rok vyčistíme a skrášlime Národnú kultúrnu pamiatku Mohylu M. R. Štefánika na Bradle a jej okolie, aby návštevníci,  ale aj domáci pri nej strávili príjemné chvíle.

Mesto organizuje brigádu ku Dňu Zeme už od roku 2012. Postupne sa k nám pridávajú skupinky dobrovoľníkov, ktorí vyzbierajú odpadky a vyčistia ďalšie lokality v našom katastrálnom území.

Budeme radi, keď sa v čo najväčšom počte jednotlivcov, prípadne v skupinkách, stretneme a pomôžeme matke prírode vyzerať „neodolateľne“ v tomto prebúdzajúcom sa jarnom období. Určite spolu strávime príjemné a taktiež aj užitočné chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať.

Zároveň prosíme obyvateľov obytných domov o zorganizovanie brigády v tento deň, na ktorej by ste si vyčistili svoje okolie od odpadkov, aby aj na naše sídliská bol príjemný pohľad. Je to priestor, v ktorom sa dennodenne pohybujeme, tak sa oň aj zodpovedne starajme. Bude sa tam všetkým príjemnejšie žiť a naša príroda sa nám zato odvďačí svojou krásou.

Tešíme sa na Vás!!!


Vytvorené: 5. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 24. 4. 2017 10:50
Autor: Filip Lang