Obsah

Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ o dopravnej výchove

Typ: ostatné
Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ 1Príslušníci Mestskej polície Brezová pod Bradlom navštívili 15. júna žiakov 1. stupňa Základnej školy v Brezovej pod Bradlom, kde ich v rámci prednášky na tému dopravná výchova oboznámili so základnými pravidlami v cestnej premávke so zameraním na kolobežkárov, cyklistov a chodcov.

Policajti im ozrejmili zásady prechádzania po priechode pre chodcov, ako aj vozovku, názorne ukázali jazdu na kolobežke, poučili ich o bezpečných zásadách a pravidlách jazdy, predovšetkým na tej elektrickej, o pravidlách pre cyklistov a ukázali dopravné značky. 

Nezabudli deťom pripomenúť, aby boli obozretné a používali ochranné pomôcky, ako sú prilba a chrániče. Deti sa so záujmom hlásili do diskusie a opisovali rôzne situácie s akými sa stretli. 

Na záver naši mestskí policajti dostali od Matúška, žiaka 1. A triedy, obrázok s policajným autom. Policajti mu na oplátku darovali malý upomienkový darček. 

Veríme, že deti si z prednášky odniesli veľa informácií, ktoré im pomôžu, ako sa správať na ceste.

Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ 4Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ 3Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ 2Mestskí policajti mali prednášku v ZŠ 5


Vytvorené: 20. 6. 2022
Posledná aktualizácia: 21. 6. 2022 14:31
Autor: Správca webu 3