Obsah

Zabojujme spoločne o O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha v našom meste

Typ: ostatné
HlasujVšetkým nám záleží na tom, aby sa naše deti viac hýbali. Mesto Brezová pod Bradlom preto prihlásilo našu základnú školu do projektu o vznik O2 Športovej akadémie Mateja Tótha na Brezovej.

HLASUJ TU A TERAZ

(kliknutím na tento odkaz)

 

toth

Popri príprave na majstrovstvá Európy sa olympijský víťaz Matej Tóth venuje aj športovej príprave mladej generácie v O2 Športovej akadémii Mateja Tótha.

Cieľom akadémie je rozvíjať všeobecné pohybové ako aj mentálne danosti detí už v rannom veku, aby mali neskôr dobré základy na akýkoľvek šport, pre ktorý sa v neskoršom veku rozhodnú. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Za necelý rok fungovania tohto jedinečného projektu sa do tréningov zapojilo viac ako 1200 detí z celého Slovenska na viac ako 70-tich školách.

Odborné vzdelanie absolvovalo takmer 120 trénerov, prevažne učiteľov telesnej výchovy, z ktorých 80 je v pracovno-právnom vzťahu s akadémiou. Tým sa akadémii darí skvalitniť aj proces telesnej výchovy na školách, čo má nepriamy dosah aj na ostatných žiakov, nielen tých, ktorí sú do Akadémie zapojení. Do procesu sú okrem vyškolených trénerov zapojení najbližší Matejovi spolupracovníci, fyzioterapeuti i detská psychologička.

Spoločnosť O2, ktorá sa stala generálnym partnerom akadémií a v rámci platformy Dobrá vec umožní vznik Športových akadémií na ďalších školách na celý budúci školský rok zadarmo.

„Cieľom O2 ŠAMT je budovať v  deťoch pozitívny vzťah k športu a v rámci kvalitnej všeobecnej športovej prípravy odhaliť, na čo majú talent. Do projektu chceme zapojiť širokú verejnosť, ktorá bude mať možnosť hlasovať za Dobrú vec a to zriadenie 40 Akadémií na konkrétnych školách,“ vysvetľuje Michaela Sakálová, marketingová manažérka spoločnosti O2 Slovakia.


Pomôžme našim deťom

Zabojujme spoločne o O2 Športovú akadémiu v našom meste

 

Milí rodičia, starí rodičia, milé deti a mládež, vážení občania,

naša základná škola Základná škola, Dolné lúky 357/1, Brezová pod Bradlom je zapojená do celoslovenského projektu o získanie O2 Športovej akadémie Mateja Tótha.

Preto Vás vyzývame, urobte dobrú vec a hlasujte za našu školu. Čím viac sa nás zapojí, tým väčšiu šancu má naša škola.

V mene žiakov našej školy vám ďakujeme.


Ako hlasovať?

1. Hlasovať môže každý, kto vlastní mobilný telefón.

2. Hlasovať môžte každý deň až do 30.6.2018.

HLASUJ TU A TERAZ

(kliknutím na tento odkaz)

 


Vytvorené: 31. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 4. 6. 2018 14:46
Autor: Gabriela Plačková