Obsah

Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev

Typ: ostatné
Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev 30Mesto Brezová pod Bradlom v spolupráci s Dobrovoľným hasičským zborom Brezová pod Bradlom zabezpečuje aj v týchto dňoch dezinfekciu verejných priestranstiev za účelom preventívneho zabránenia šírenia Covid-19 v našom meste v súlade s opatreniami RÚVZ.

Ospravedlňujeme sa za obmedzenia, ktoré sú spojené s aplikáciou dezinfekcie. Zároveň aj touto cestou chceme požiadať o pomoc správcov bytových domov v našom meste a zástupcov vlastníkov v bytových domoch, aby sa zvýšená dezinfekcia vykonávala aj v spoločných priestoroch, a predišli tak šíreniu koronavírusu.

Ďakujeme za pomoc príslušníkom Dobrovoľného hasičského zboru a aj vám občanom nášho mesta, ktorí sa aktívne zapájate do aktivít za účelom zabránenia šírenia koronavírusu v našom meste.

Veríme, že situácia sa bude naďalej zlepšovať, školy zostanú otvorené a všetko bude postupne fungovať bez obmedzení. Buďme preto naďalej zodpovední.

Ďakujeme

Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev 38Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev 35Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev 36Mesto pokračuje v dezinfekcii verejných priestranstiev 40


Vytvorené: 14. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 5. 2021 12:58
Autor: Správca webu 3