Úradné hodiny

Pondelok 7.30 - 16.30
Utorok 7.30 - 15.30
Streda 7.30 - 16.30
Štvrtok 7.30 - 15.30
Piatok 7.30 - 13.30

Vyhľadávanie

Anketa

Záujem obyvateľov mesta o výstavbu domov – prípadne bytov v lokalite Horný rad
 

Newsletter

Chcete dostávať aktuality na Váš email?

RSS správy

feed-image RSS 2.0
Mesto Brezová pod Bradlom
Oznam ZŠ PDF Tlačiť E-mail

Riaditeľstvo Základnej školy v Brezovej pod Bradlom oznamuje žiakom a ich rodičom, že slávnostné zahájenie začiatku školského roka sa uskutoční dňa 2.septembra 2014 o 8.30 hod. v budove školy na Dolných lúkach.

 
Oznam TS PDF Tlačiť E-mail

Technické služby mesta Brezová pod Bradlom oznamujú, že vývoz komunálneho odpadu bude oneskorený z dôvodu poruchy zberového vozidla. Vývoz zrealizujeme v najbližšom možnom termíne. Ďakujeme za pochopenie.

 
Oslavy 70. výročia SNP PDF Tlačiť E-mail

Mesto Brezová pod Bradlom a Základná organizácia Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Brezovej pod Bradlom vás pozývajú vo štvrtok 28. augusta 2014 na oslavy 70. výročia SNP.

Čítať celý článok...
 
SNP náš rodný kraj PDF Tlačiť E-mail

snpMestská knižnica Brezová pod Bradlom pod záštitou primátorky mesta vyhlasuje literárnu súťaž pri príležitosti 70. výročia Slovenského národného povstania.

 

 
Pilotný projekt zasielania hlásení mestského rozhlasu prostredníctvom SMS PDF Tlačiť E-mail

Vážení občania, mesto spustilo pilotný projekt zasielania hlásení mestského rozhlasu prostredníctvom SMS do mobilných telefónov.
Každý občan mesta, ktorý chce tieto informácie dostávať do svojho mobilného telefónu, musí vyplniť formulár, ktorý je zverejnený na webovej stránke mesta a zaslať ho mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo sa osobne dostaviť na mestský úrad.
Túto službu mesto poskytuje svojim obyvateľom BEZPLATNE. Na prípadné otázky Vám radi zodpovieme osobne na sekretariáte MsÚ, alebo na t. č. 034/694 22 11.

súhlas na zasielanie sms

 

     Za vyskytnutú technickú závadu u mobilného operátora sa  ospravedlňujeme, závada sa intenzívne rieši. 

Za pochopenie ďakujeme.

 

 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2
 
Facebook Image
logo_digitalnemesto

Počasie

Weather data OK
Brezová pod Bradlom
18 °C