Obsah

Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej

Typ: ostatné
Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej 1Celoplošné testovanie na COVID-19 je úspešne za nami. Počas dvoch dní 6 zdravotníckych tímov na 4 odberných miestach v Brezovej otestovalo 3 008 občanov, z toho 23 bolo pozitívnych.

Nepodarilo by sa to však bez zdravotníkov, administratívnych pracovníkov, hasičov, policajtov, vojakov, dobrovoľníkov či pomocného personálu, ktorí sa pričinili o bezproblémový priebeh testovania a obetovali svoj čas, keď mohli byť doma so svojimi rodinami. Patrí vám obrovské ĎAKUJEME za vaše neuveriteľné nasadenie s jediným cieľom ochrániť zdravie a životy ľudí. Ďakujeme vám tiež za to, že ste sa postarali o bezproblémový priebeh a pomohli všetkým, ktorí prišli.

Veľké ĎAKUJEME patrí aj vám, občanom, že ste sa zapojili do celoplošného testovania, za vašu trpezlivosť a disciplínu. Ďakujeme vám aj za slová podpory, povzbudenia, spokojnosti s organizovaním celoplošného testovania v našom meste a tiež za to, že ste mysleli aj na zdravotnícke tímy a prekvapili ste ich rôznymi maškrtami, ktoré im spríjemnili náročný víkend.

Len spoločnými silami sa nám podarilo zvládnuť tento náročný víkend. Ukázali ste nám, že ľudskosť a pomoc nie sú len prázdnymi slovami a že v tých najťažších chvíľach sa dokážeme zomknúť.

Úprimne a zo srdca vám patrí ĎAKUJEME a prosíme vás i naďalej, aby ste boli zodpovední, nosili rúška, dbali na hygienu rúk a dodržiavali rozostupy.

Jedine spolu to zvládneme.

Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej 2

Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej 1

Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej 5

Poďakovanie a celkový počet otestovaných v Brezovej 6


Vytvorené: 1. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 11. 2020 22:33
Autor: Správca webu 3