Obsah

Poďakovanie a celkový počet testovaných na COVID-19 v Brezovej

Typ: ostatné
Poďakovanie a výsledky 2. kola testovania na COVID-19 v Brezovej 12. kolo testovania na COVID-19 je úspešne za nami a spoločnými silami sme to opäť zvládli na jednotku. Počas dvoch dní 4 zdravotnícke tímy na 4 odberných miestach v Brezovej otestovalo 3 332 občanov, z toho 503 nemalo trvalý pobyt v našom meste. Pozitívnych na COVID-19 bolo 6 občanov s trvalým pobytom v Brezovej pod Bradlom.

Veľké poďakovanie všetkým členom tímov (zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, hasičom, policajtom, vojakom, dobrovoľníkom či pomocnému personálu) za ich nasadenie, skvele odvedenú prácu, a že sa postarali o bezproblémový priebeh a o príjemnú atmosféru na odberných miestach. Bez vás by nebolo možné opäť zrealizovať testovanie. Vážime si to a ďakujeme.

Ďakujeme aj vám, občania, že ste sa opäť zapojili do testovania. Za vašu trpezlivosť, ochotu a že vám záleží nielen na vašom zdraví, ale aj na zdraví ostatných ľudí.  Ďakujeme aj za rôzne dobroty, ktorými ste pohostili zdravotnícke tímy.

Ďakujeme za váš zodpovedný prístup a prosíme vás i naďalej, buďte obozretní a dodržiavajte zásadu R-O-R (rúško-odstup-ruky). Zdravie máme totiž jedno, tak si ho chráňme i svojich blízkych.

Jedine spolu to zvládneme.

Poďakovanie a výsledky 2. kola testovania na COVID-19 v Brezovej 2

Poďakovanie a výsledky 2. kola testovania na COVID-19 v Brezovej 1


Vytvorené: 8. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 8. 11. 2020 20:56
Autor: Správca webu 3